اقتصاد ایرانی

آخرین نظرات
  • ۱۳ دی ۹۶، ۱۳:۳۵ - الهه
    jalebe!!!!

۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

۱۴
ارديبهشت

اقتصاد ایران آنلاین-سید حسن حسینی شاهرودی با اعلام اینکه  منابع مالیاتی بودجه سال بعد 21 درصد رشد خواهد داشت، گفت: کمیسیون تلفیق اجازه افزایش تعرفه‌های مالیاتی را به دولت نداده است. 

۱۱
ارديبهشت

علی انصاری عضو سابق هیات مدیره استقلال از منصور پورحیدری در بیمارستان ایران مهر عیادت کرد.

 انصاری به محض ورود به بیمارستان از خانواده پورحیدری جویای احوال این پیشکسوت فوتبال شد و سپس به ملاقات پورحیدری رفت. او به سرپرست استقلال گفت: خبر کسالت شما را از طریق تلویزیون شنیدم و بلافاصله برای عیادت خدمت شما رسیدم. وظیفه من بود که به ملاقات شما بیایم چرا که شما حق بزرگی بر گردن استقلال دارید و هیچ کس زحمات شما را در این باشگاه فراموش نمی‌کند.


به گزارش ایسنا به نقل از سایت باشگاه استقلال، پس از اظهارات انصاری، پورحیدری خطاب به او گفت: از اینکه به ملاقات من آمدید خیلی خوشحال شدم. شما همیشه حامی استقلال بوده‌اید و ما هم هیچ وقت زحماتی که شما برای استقلال کشیدید را فراموش نمی‌کنیم. من می‌دانم که شما مشغله‌های زیادی دارید و از اینکه با وجود همه مشغله‌هایتان به ملاقاتم آمدید، مرا شرمنده کردید.


در ادامه انصاری خطاب به پورحیدری گفت: هر کمک و کاری که بتوانم برای حضرتعالی انجام می‌دهم این مسئله وظیفه من در قبال فرد بزرگی چون شماست. 


۰۸
ارديبهشت

ایران کشوری است با امکانات و توانایی‌های فراوان. بر این پایه اقتصاد ایران باید یکی از چند اقتصاد برتر جهان باشد. چرا چنین نیست؟ چرا نرخ مشارکت در بازار کار به‌شدت پایین است و نرخ بیکاری بالا؟